Модельный ряд Renault

Отзыв о Renault Trafic 2011 года

Автомобиль: Renault Trafic Fourgon 2011 г.в., фургон, механическая коробка передач, Передний привод , пробег - 252 км, двигатель - 2.0 дизель
Автор: Andriy (Украина, Черновцы)   01.05.2017
Расход в городе: 10.0 л/100км, по трассе: 8.0 л/100км, средний: 9.0 л/100км

Всім привіт. Маленький відгук про хорошу машину. З маркою рено в мене давні відносини і не однозначні. Спочатку був володарем Рено Мастер 2000 р мотор не турбований і в цілому безвідказний. По ходовій були проблеми в основному з підшипниками і рульові тяги. Потім в мене був Рено Меган 1.5 д. 2005 року, коробка 5 ст. короста ще та. З проблем: топлевна апаратура, форсунки, зплавлені поршні. Рік ремонтував витратив 4, 5 тис. Євро, потім забив і віддав на запчастини. Після став володарем Рено Еспас 2007 року 2.0 дизель. Взяв двох річну з пробігом 150 тис. чудова машинка, відїздив два роки без жодних проблем. Заміна тільки фільтри і масла раз в 10 тис. Проїздив десь до 210 тис. км. продав працівнику з Рено. Він мені люб'язно пояснив чому купляє даний автомобіль. З його слів, кращого мотору компанія Рено ще не розробляла. Ці слова я запам'ятав і коли стала в 2013 році потреба купити мікроавтобус вирішив брати Рено з мотором 2.0 дизель. Після не довгих пошуків знайшов. В довгій базі, середина обшита деревом, стан чудовий, 154 тис. пробіг. Взяв і ні одного разу не пожалів. Зараз 2017 рік пробіг 252 тис. З замін тільки фільтри, диски, колодки і колеса. Машинка трішки працею зморена, але бігає без проблем. Продавати розмірковую, десь за пару місяців. І новий грузовичок буде однозначно Рено з мотором 2.0 дизель. Нові моделі з 2015р. прикольні, але по обслуговуванню моторів 1, 6 дуже мало інформації. Тому почекаю. Всім удачі на дорогах і будьте уважні.

Плюсы автомобиля: Надійність недорого в обслуговуванні.

Минусы автомобиля: Пластик в салоні низької якості.

Продажа б/у Renault

Renault Megane 2007 Renault Megane 4.600$ 2007 218.000 км