Модельный ряд Renault

Отзыв о Renault Trafic 2010 года

Автомобиль: Renault Trafic Fourgon 2010 г.в., фургон, механическая коробка передач, Передний привод , пробег - 200 км, двигатель - 2.0 turbo дизель
Автор: Саша (Украина, Ровно)   15.11.2020
Расход в городе: 9.0 л/100км, по трассе: 7.5 л/100км, средний: 8.5 л/100км

Рено трафік 2.0 мотор 2010 року випуску (4 роки) за 10700 дол грузовік(білий без вікон) мені пригнали з Німеччини. Мені тоді було 24 роки проїздив я на ній 10 років і ще їжджу ще не продаю але думаю бо ціна притримується тобто ще можна нормально продать.

Тепер хочу розказати про свій досвід, машиною я довольний (в день їжджу не багато км 40):

- думаю пишуть хороші отзиви ті хто купив машину в хорошому стані;
- якщо машина не гружона то жорстка якщо пригрузиш то саме то;
- машина такий бус і її ходова буде служить по асвальті трасі;
- для грузоперевезень мощі і схорості вполне хватає;
- форсунки і топлівний-солярка має бути вог чи окко;
- масло треба лить elf 5w30 фултеч для сажового;
- заміна форсунок колись стукне по кармані;
- заміна цепа потім требазамінить;
- по стіклі вода затікає в капот. Металічні планку де дворники треба посадить на герметик. Вода попадають в 2.0 на форсунки буде. Купили машину і сразу зробіть - 7 літрів масла точно не пам'ятаю при заміні. На дальняк трохи.....

Якщо купляєте таку машину то в хорошому стані тоді да бо це Рено а то не Мерседес спрінтер. Бов брата спрінтер то я бачу різрицю. Але рено якщо ви купили і вона ще не вижата є ресурс то то машина вєщ. Тобто я довольний я їжджу нароботу но і по роботі км 40 вдень. Якщо їй дать доброго дрозда кожний день то спрінтер треба він Мерседес)))

Продажа б/у Renault

Renault Megane 2007 Renault Megane 4.600$ 2007 218.000 км